Atmos DC25GS

Модель: Atmos DC25GS
Виробник Atmos
Наявність: На складі
Ціна 62,953грн
Виникли питання?
(068) 739-89-94
Опис
Котли, призначені для спалювання деревини, сконструйовані на принципі генераторної газифікації з застосуванням витяжного вентилятора, який видаляє з котла продукти згоряння або втягує в котел повітря. Корпуси котлів виготовлені із зварених сталевих листів, товщиною 3-8 мм. Котел складається з насипної частини для палива, яка оснащена в нижній частині жаростійким патрубком з поздовжнім отвором, для проходу продуктів згоряння і газів. Простір згоряння, яке знаходиться під насипної частиною, викладених керамічними блоками. У задній частині корпусу котлів знаходиться вертикальний канал, для продуктів згоряння, оснащений у верхній частині клапаном для розтоплення. У верхній частині каналу для продуктів згоряння знаходиться патрубок для приєднання до димоходу.
Конструкція котла - котел складається з двох, розміщених один над одним, камер, верхня камера призначена для запасу палива, в нижній камері відбувається спалювання і знаходиться зольник. Між ними знаходиться сопло для газифікації деревини, яке сприяє досконалої газифікації і повному згорянню палива.
Переваги котлів з газифікацією деревини «ATMOS»:
Можливість спалювання великих шматків деревини.
Великий бункер для палива - забезпечує тривалий час горіння.
Високий ККД - 81 - 87%, залежно від типу, - первинний і вторинний повітря підігрівається до високої температури.
Екологічне спалювання - котел згідно CSN EN 303-5 відноситься до 3-го класу.
Витяжний вентилятор - безкурного збір золи, котельня без диму.
Контур охолодження для запобігання перенагрівання - відсутність ризику пошкодження котла.
Автоматичне вимикання котла після догорання палива - термостат для димових газів.
Зручний збір золи - велика керамічна камера згоряння для золи (у дерева збираємо один раз на тиждень, у вугілля - один раз на день).
Котел без трубної дошки - більш проста очищення.
Невеликі розміри і малу вагу.
Висока якість.
Установка.
Котли "ATMOS" повинні бути підключені за допомогою "LADDOMAT 21" або теплорегулюючі вентилем ЕСБЕ для досягнення температури води, що повертається в котел, мінімально 65 ° С. Вихідна температура котла повинна підтримуватися постійно в межах 80 - 90 ° С. Всі котли поставляються в основному виконанні з охолоджуючим контуром проти перегріву. Рекомендуємо встановлювати котли з аккумулирующими баками.
Свідоцтво та сертифікація
Всі котли АТМОС сертифіковані у випробувальних установах країн призначення: Брно, Мюнхен - Німеччина, Литва, Україна, Швеція, Польща і Австрія, Словаччина, Угорщина, відповідно до діючими нормами - EN 303-5 і захищені промисловим патентом.
Котел АТМОS Geсerator DC 20GS, DC 25GS, DC 32GS a DC 40GS є стовідсотковими новинками в області котлів для спалювання деревини. Це справжній генератор деревного газу.
Регулювання котлів
Електромеханічне - регулювання потужності проводиться заслінкою, керованої регулятором тяги, тип FR 124, який, залежно від встановленої температури води на вході (80-90 ° C), автоматично відкриває або закриває повітряну заслінку. Необхідно приділяти підвищену увагу настройці регулятора потужності, оскільки, крім регулювання потужності, регулятор виконує інші функції, такі як запобігання перенагрівання котла. Котел також оснащений регулюючим термостатом, розташованим на панелі управління котла, яким керується робота вентилятора, залежно від встановленої температури на виході (80-85 ° C). На регулюючому термостаті повинна бути встановлена ​​температура на 5 ° C нижче, ніж на регуляторі тяги FR 124.
Котли додатково оснащені термостатом для продуктів згоряння, призначеним для виключення витяжного вентилятора після догорання палива.
Кожен котел можна оснастити у замовника електронним регулюванням «ATMOS» ACD 01 для управління цілою системою опалення в залежності від зовнішньої температури, кімнатної температури і від часу. Це регулювання здатне керувати також самим котлом з вентилятором і з багатьма іншими функціями.
 • Діапазон потужності, кВт 17 - 25
 • Запропонована тяга димової труби, Пе 23
 • Вага котла, кг 408
 • Об'єм води, л 80
 • Обсяг топки, дм3 87
 • Максимальна довжина полін, мм 530
 • Середнє споживання палива, кг / год 6
 • Річна витрата палива, м3 15
 • Хв. температура поворотної води, ° C 65
 • Запропоноване паливо Суха деревина вологістю 12%
 • Теплотворність 5 - 17 МДж / кг,
 • Діаметр 80 - 150 мм,
 • Ефективність ККД 80 - 90%
 • Клас котла CSN EN 303-5 3
 • Розміри котла, ВхГхШ, мм 1200х680х1045
Відгуки (0)
Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: