Насосна станція OPTIMA QB60 MINI

Модель: 126
Виробник OPTIMA
Наявність: На складі
Ціна 1,579грн
Виникли питання?
(068) 739-89-94
Опис

Автоматичні насосні станції OPTIMA

ВикористанняПобутові автоматичні насосні станції використовуються для підтримки необхідного тиску в системах водопостачання квартир, будинків,котеджів і т.д. завдяки свому принципу дії, ці установки допомагають з успіхом вирішувати проблеми, які виникають у випадках, коли потік води не забезпечує необхідний тиск або об’єкт постачається водою з накопичувальної ємності, криниці або неглибокої скважини.

Автоматичні станції складаються з насоса, комплекта автоматики (реле тиску і манометра), антивібраційного шланга та накопичувальної ємності. Реле тиску керує насосом для підтримування тиску в заданому діапазоні. Наявність манометра дозволяє контролювати тиск. Накопичувальна ємність підвищує комфортність використання води та зменшує кількість вмикань насоса за одиницю часу.

Вихрьовий насос QB – 60

 1. Застосування.  Вихрьові насоси використовуються там, де необхідно отримати високий тиск з невеликою продуктивністю для перекачки чистої  води без абразивних частинок і хімічно неагресивних рідин. Завдяки їхній надійності, простоті у користуванні та економічності, ці насоси знайшли своє застосування насамперед у побуті, зокрема для автоматичної подачі води, у комплексі з невеликими резервуарами та автоматичними агрегатами  підтримування тиску, поливу городів і садів, для компенсації недостатнього тиску в водопровідній мережі.
 2. Принцип роботи. Вихрьові насоси відносяться до машин тертя. Робоче колесо вихрового насоса, аналогічно колесу центробіжного насоса, всмоктує рідину з внутрішньої частини канала і нагнітає її у зовнішню, в результаті чого виникає поздовжній вихор. При проходженні рідини через робоче колесо підвищується кінетична енергія рідини (підвищується її швидкість) і потенціальна енергія тиску. Робочим органом насоса є робоче колесо з радіальними лопатками. Колесо обертається у циліндричному корпусі з малими торцевими зазорами. Рідина поступає через всмоктуючий отвір в канал, пересувається по ньому робочим колесом і викидається через вихідний отвір.
 3. Переваги. Тиск в 3 – 7 разів більший при однакових розмірах і частоті обертання колеса, проста та дешева конструкція, може працювати на суміші рідини із газом.
 4. Конструкційні особливості. Насосна частина виготовлена з чугуна з нержавіючою вставкою, що запобігає прикисанню робочого колеса при тривалому перериві у роботі.
 • ·         Робоче колесо з латуні
 • ·         Вал двигуна з нержавіючої сталі
 • ·         Механічне ущільнення з кераміки та графіту
 • ·         Корпус електродвигуна охолоджується вентилятором
 • ·         Опори валу ротору – шарикопідшипники, вільно доступні для обслуговування
 • ·         Ступінь захисту двигуна IP44
 • ·         Клас ізоляції F
 • ·         Термозахисне реле вбудовано в двигун

Основні технічні характеристики:

Максимальна глибина всмоктування

6 м

Максимальна температура води

40 °C

Параметри мережі

220В/50Гц

Потужність кВт

0,37

Діаметр підключення

1’

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гідравлічні характеристики

Висота,м

35

31

27

23

19

15

Продуктивність , л/хв

0

10

20

25

30

33

Продуктивність , м3/год

0

0,6

1,2

1,5

1,8

2

Станція комплектується гідроакумулятором 2л.

Відгуки (0)
Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: