Котел електричний Kospel EKCO.L1z-12z 380v

Модель: 104
Виробник Kospel
Наявність: На складі
Ціна 12,823грн
Виникли питання?
(068) 739-89-94
Опис
Котел електричний Kospel EKCO.L1 12z (380В) з програматором
 
Електричний котел Kospel EKCO.L1z призначений для роботи в системах центрального опалення. Забезпечує високий тепловий комфорт і точне регулювання температури в приміщеннях. Електронні модулі управління забезпечують економічну роботу без обслуговуючого персоналу. Котел Kospel EKCO.L1z є одним з найбільш сучасних приладів свого типу в Європі.
 
Електричні котли Kospel EKCO L1z можуть бути самостійним джерелом тепла або працювати спільно з іншими котлами як резервне джерело. Застосування відповідного управління забезпечить високий тепловий комфорт користування і можливість вибору індивідуальних режимів роботи. Котел швидко реагує на зміну температури, використовуючи 6-ти ступінчасту систему регулювання потужності, забезпечує значну економію електроенергії.
 
Стандартне оснащення:
 
Панель управління забезпечує установку і перегляд робочих параметрів котла. Здійснює автоматичний вибір режиму потужності, що істотно впливає на економію споживання електроенергії. Обесспечівает регулювання температури теплоносія в діапазоні від 40oC до 85oC
Вузол потужності складається з електронних напівпровідникових елементів включення, забезпечує надійну і безгучної роботу котла.
Термічний вимикач вимикає електроживлення у разі виникнення аварійної ситуації. Охороняє нагрівальний вузол і електронні елементи котла від виходу з ладу.
Фільтр з магнітним вкладишем F-MAG 3/4 ", здійснює функції механічної та магнітіческой очищення теплоносія. Магнітний вкладиш оберігає датчик протоку від металевих частинок, які можуть з'явитися в теплоносії у зв'язку з монтажними роботами або корозії опалювальної проводки.
циркуляційний насос
Клапан безпеки - 0,3 МПа
автоматичний водухоотводчік
манометр
кімнатний програматор
Котли EKCO.Lz снащени електронним кімнатним тижневим програматором Auraton 2005, який забезпечує економічну роботу котла, пристосовану до індивідуальних потреб споживача. Відповідне програмування робочих режимів дозволяє заощадити до 30% електроенергії.
 
Auraton
 
EKCO Lz-Lp EKCO Lz-Lp габарити
 
опис:
 
Електричні котли Kospel EKCO.L1z можуть бути самостійним джерелом тепла або працювати спільно з іншими котлами як резервне джерело.
Котел Kospel EKCO.L1z швидко реагує на зміну температури, використовуючи 6-ти ступінчасту систему регулювання потужності, забезпечує значну економію електроенергії.
Вузол потужності складається з електронних напівпровідникових елементів включення, забезпечує надійну і безшумну роботу котла.
Термічний вимикач вимикає електроживлення у разі виникнення аварійної ситуації. Охороняє нагрівальний вузол і електронні елементи котла від виходу з ладу.
Відкрите розташування в корпусі електронної плати управління котлом забезпечує легкість її обслуговування і заміни.
Низька інвестиційна вартість котла сприяє його використання в місцях, де немає газової проводки або в будівлях, які використовуються тільки періодично, напр. на дачі.
Ідеально підходить для установки в місцях, де немає можливості побудови димоходу, напр. пам'ятники архітектури.
Є також ідеальним рішенням у місцях де у зв'язку з вимогами щодо безпеки заборонено користуватися відкритим вогнем, напр. бензоколонки.
Необхідно застосування перед котлом диференціального вимикального пристрою (УЗО) для забезпечення безпеки експлуатації.
Необхідно застосування перед котлом пристрої для стабілізації напруги або захисного відключення для захисту електроніки плати управління.
Необхідно застосування на вводі теплоносія в котел сітчастого фільтра з магнітним вкладишем.
автоматика:
 
Управління котла Kospel здійснюється за допомогою кімнатного регулятора, що дозволяє запрограмувати різні робочі режими в різний час доби.
Панель управління забезпечує установку і перегляд робочих параметрів котла. Здійснює автоматичний вибір режиму потужності, що істотно впливає на економію споживання електроенергії. Забезпечує регулювання температури теплоносія в діапазоні від 40oC до 85oC.
Автоматична ступінчаста регулювання потужності котла Kospel EKCO.L1z.
Система захисту насоса в котлі від блокування.
Ступінь захисту електрообладнання IP21.
Контроль протоку теплоносія в котлі.
Турбінний датчик протоку теплоносія.
Вбудований манометр.
Клапан безпеки - 0,3 МПа.
Атоматичний.
застосування:
 
Котел Kospel EKCO.L1z призначений для роботи в опалювальних системах і спільної роботи з бойлером непрямого нагріву.
Застосування відповідного управління забезпечить високий тепловий комфорт користування і можливість вибору індивідуальних режимів роботи.
Нагрівальний блок і Тени в котлі Kospel EKCO.L1z виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі.
Котел повинен зберігатися в сухому приміщенні при температурі 5 ÷ 35 ° C.
Котел швидко реагує на зміну температури, використовуючи 6-ти ступінчасту систему регулювання потужності, забезпечує значну економію електроенергії.
характеристики:
 
Номінальна потужність - 12 кВт
Номінальна напруга - 380 В
Номінальний струм споживання, А - 3 х 18,3
Номінальний струм запобіжника, А -20
Температура на виході - 40-85 С °
Допустима температура - 100 С °
Допустимий тиск, МПа - 0,3
ККД - 99,4%
Розмір ВхШхГ - 660х380х175
Вага - 18 кг
З'єднувальні патрубки - 3/4 "
Мінімальний перетин живлячих проводів, YDY - 5 х 2,5 мм 3
Орієнтовна площа обігріву - 100-140 м²
Обсяг води в котлі - 1,5 л
Відгуки (0)
Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: